Teknoloji

Çağdaş çalışma alanlarının yeni kuşak dönüştürücüsü: Nurus Calma X

Sektördeki 97 yıllık tecrübesiyle, pek çok yenilikçi ve inovatif dizayna imza atarak öncülüğünü koruyan Nurus; kullanıcılarının üretkenliğine katkıda bulunan yaratıcı tahliller üretmeye devam ediyor. Kalabalık ofis ortamlarında ve halka açık alanlarda, dış seslerden ve uyaranlardan arındırılmış konforlu bir ortam yaratan Calma X; çağdaş çalışma hayatında en büyük muhtaçlık haline gelen sakin ve izole ortamı sağlıyor.

Sektörde geride bıraktığı 97 yıl boyunca öncü kimliğiyle hareket eden ve kendini daima yenileyen Nurus, teknoloji ve dizaynın bir ortaya geldiği eserlerinde çağın gereksinimlerine verimli tahliller sunuyor. 

Özellikle teknolojinin daima gelişmesiyle değişen ofis anlayışı ve çalışma biçimleri üzerinde duran ve inovatif tahliller getiren Nurus, kalabalık ortamlarda denetimli ve izole bir ortam yaratan Calma X’le zımnilik ve verimli çalışmaya büyük katkı sağlıyor. 

Mekanın sunduğundan fazlasını isteyenlere…

İç tasarımı, yerin imkanlarıyla sonlandıran anlayışı reddeden bir bakış açısının eseri olan Calma X; hem kişisel hem de takım çalışmaları için sessiz ve konforlu bir alan sunuyor ve yüksek sesli çalışma alanlarında, özel toplantılar için gürültüden arındırılmış bir ortam yaratıyor.

Özellikle ofis metrekare fiyatlarının yüksek olduğu bölgelerde ve daha fazla sayıda odaya sahip olmayan küçük ofislerde farklı bir taşınabilir bir çalışma alanı yaratarak avantaj sağlayan Calma X; yalnızca yenilikçi ve inovatif bir çalışma ortamı değil tıpkı vakitte ekonomik bir alternatif de yaratıyor.

Ses yalıtımının yanı sıra hava akışı, yüksek akustik ve aydınlatma kalitesi de sunan Calma X’in üretiminde insan sıhhatine ziyanlı, kimyasal salınıma sebep olacak hiçbir materyal kullanılmıyor. Ayrıyeten yüksek teknoloji havalandırma sistemi, Calma X’in içerisinde daima pak hava sirkülasyonu olmasını ve havanın istikrarlı bir formda dağılmasını sağlayarak, podun her köşesine eşit ölçüde pak hava gönderiyor. Bu da sıcaklık ve nem istikrarını optimal düzeyde tutarak, içerideki bireylere konforlu bir tecrübe sunuyor.

Çevreye hassas MDF toz boya

Nurus’un, etrafa karşı olan hassaslığının değerli adımlarından biri olan MDF toz boya teknolojisiyle üretilen Calma X; böylelikle yalnızca inovatif ve dönüştürücü bir eser değil, sürdürülebilir ve etraf dostu bir hayat usulünü destekleyen kıymetli bir yenilik olarak öne çıkıyor.

Uçucu organik bileşikler (VOC) içermeyen MDF toz boya, atmosfere ziyanlı gazların salınımını minimize ediyor ve iç yer hava kalitesini koruyor. ISO23351 sertifikasına nazaran sınıf A evrakına sahip olan Calma X ayrıyeten memleketler arası Indoor Air Quality, DSR ve  CE sertifikalarına da sahip.

Her muhtaçlığa diğer bir Calma

Özellikle küçük ve kalabalık ofis ortamları için, gereksinime ve ortamın metrekaresine bağlı olarak, Small, For U, Medium, Large, X Large, XX Large seçenekleri bulunan Calma X; çağdaş çalışma ve ömür alanlarını bir daha geri dönmemek üzere, kökünden değiştiriyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu