Teknoloji

Avatar dizisi Netflix’te yayınlandı! İnceleme puanları nasıl?

Netflix’in birebir isimli çizgi roman ve çizgi sinemasından uyarladığı Avatar dizisi, yayımlanmasıyla birlikte izleyicilerin ve eleştirmenlerin dikkatini çekti. Uzun müddettir beklenen canlı aksiyon dizi, beklentileri karşılayabildi mi yoksa hayal kırıklığı mı yarattı? İşte detaylar!

Avatar dizisi, Netflix’te 8 kısmıyla yayınlandı

Avatar dizisi, Netflix platformunda sonunda yayınlandı. Dizi uzun müddettir merakla bekleniyordu. Diziye dair birinci reaksiyonlar ve inceleme puanları da açıkçası biraz karışık görünüyor.

Dizinin Rotten Tomatoes’daki inceleme puanı, 21 incelemede %67 olarak belirlendi. IMDb’de ise durum biraz daha olumlu. Dizi, 10 üzerinden 8,7 üzere epeyce yüksek bir puana sahip.

Dizide, başrollerde Gordon Cormier, Kiawentiio ve Ian Ousley üzere genç yetenekler yer alıyor. Ayrıyeten, Dallas Liu, Paul Sun-Hyung Lee, Daniel Dae Kim ve Matthew Yang King üzere tecrübeli oyuncular da takımda bulunuyor. Toplumsal medyaya nazaran bu isimlerin performansları da izleyiciler tarafından olumlu formda karşılandı.

Avatar dizisi, savaş hâlindeki bir dünyayı kurtarmaya çalışan Avatar’ın maceralarını husus alıyor. Dört element gücünde ustalaşmaya çalışan Avatar, kendisini durdurmaya çalışan düşmanlarla uğraş etmek zorunda kalıyor.

Popüler animasyon dizisinin canlı aksiyon uyarlaması olan dizi, kimi izleyici tarafından beğenilirken kimileri ise özgününe kıyasla eksik bulduklarını belirtiyor. Lakin, herkesin ortak noktası, diziye duyulan merak ve ilginin yüksek olması.

Siz ne düşünüyorsunuz? Avatar dizisi hakkındaki fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu