Teknoloji

Assassin’s Creed Mirage için beklenen güncelleme nihayet geldi!

Geçtiğimiz ekim ayında piyasaya sürülen Assassin’s Creed Mirage, 20 Şubat’ta aldığı yeni güncelleme ile birlikte hayli değişecek. Oyuncuların şikayetçi olduğu stabilite sıkıntılarının neredeyse sıfıra indiği tez ediliyor. Örneğin oyunun ana karakteri Basim’in modellemesindeki fizik yanılgıları giderilecek. Böylelikle çok daha gerçekçi bir oyun tecrübesi sunulması hedefleniyor. Ayrıyeten sıkça belirerek kullanıcıları rahatsız eden bildirimlerin sayısı da azaltılacak. İşte tüm detaylar…

Assassin’s Creed Mirage, güncelleme ile baştan yaratılıyor

Güncellemenin tahminen de en değerli unsuru ise, oyuna yeni getirilecek olan Full Synchronisation Challenge modu. Şayet bu modda oynarken ölürseniz, yine dirilme talihiniz olmayacak ve maceranız anında son bulacak.

Bu yeniliğin rekabetçi oyuncular için hayli heyecan yaratacağı kesin. Ek olarak, temiz sivilleri ve sokak hayvanlarına ziyan vermeye teşebbüs ederseniz, yasa dışı faaliyetlere giriştiğinizden ötürü tekrar maceranız sonlanacak. Böylece kullanıcıların oyun sırasında eskisinden daha etik davranması amaçlanıyor.

Bir sefer Full Synchronisation Challenge moduna geçtiğinizde, kararınızı yine değiştirme bahtınız da bulunmuyor. O yüzden rastgele bir seçim yapmadan evvel epey dikkatli olmanız gerekiyor. Fakat bu modda oyunu bitirmeyi başardığınız takdirde, Talisman ve Rayhan Costume üzere bir sürü eşsiz mükafata sahip olacaksınız.

Yeni güncellemeyle birlikte oyun sırasında art planda çalan müziklerin de kalitesinin artacağı, böylelikle oyun tecrübesine daha olumlu katkı sağlayacağı da argümanlar ortasında. Ama günün sonunda bunun kararını elbette oyuncular verecek.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Assassin’s Creed Mirage oynamaya kıymet mi imal mı? Siz hiç oynadınız mı? Karşılıklarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle basitçe paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok pahalı.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu