Teknoloji

620 liralık oyun Epic Games Store’da fiyatsız oldu!

Epic Games Store her hafta bir oyunu fiyatsız vermeye devam ediyor. 22-29 Şubat tarihleri ortasında erişime açılacak oyun da aşikâr oldu. Geçtiğimiz günlerde tartışmalara yol açan imal, 22 Şubat tarihi prestijiyle fiyatsız. Pekala bu haftaki Epic Games Store fiyatsız oyunu nedir?

Epic Games Store fiyatsız oyunu Harika Meat Uzunluk Forever

Epic Games Store 22-29 Şubat tarihleri ortasında Muhteşem Meat Uzunluk Forever verecek. Şu anda fiyatsız olarak erişime açılan oyun, Steam‘de 20 dolar (yaklaşık 619 TL) üzere bir fiyatla sunuluyor. Bu da oyuncuların ikonik macera imalini kaçırmaması gerektiği manasına geliyor.

İlk olarak 2020 yılında yayınlanan Harika Meat Uzunluk Forever, kırmızı bir karakteri yönettiğimiz platform oyunu. Üstün Meat Uzunluk ismindeki bu karakter; oyun boyunca yeni dünyalarda koşacak, zıplayacak. Tıpkı vakitte düşmanlarını yumruklayarak ve tekmeleyerek alt edecek.

Super Meat Uzunluk Forever ücretsiz biçimde almak için şu adımları takip etmelisiniz;

  1. Adım: Epic Games Store’un web sitesi yahut masaüstü uygulaması üzerinden oturum açın.
  2. Adım: “Super Meat Uzunluk Forever” sayfasına girin.
  3. Adım: Sağ taraftaki satın alma butonuna tıklayın.
  4. Adım: Sürecin tamamlanmasını bekleyin.

Epic Games’in aslında birinci iki ana Fallout oyununu (Fallout ve Fallout 2) ve Fallout Tactics: Brotherhood of Steel’i 22-29 Şubat tarihleri ortasında fiyatsız sunmayı planladığını belirtelim. Fakat bu oyunlar, açıklandıktan yalnızca iki gün sonra sessizce değiştirildi. Şirket, ani değişiklik için rastgele bir neden paylaşmamasıyla merak uyandırdı.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu