Oyun

Yenilenmiş PlayStation Plus Ülkemizde Faaliyete Geçti!

Türk oyuncular olarak beklediğimiz gün geldi ve yenilenmiş PlayStation Plus servisi en sonunda ülkemizde de faaliyete geçti. Evvelki aboneliklerin Essential haline getirildiği servis hakkındaki aktüel ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere Sony Interacitve Entertainment lideri ve Üst Yöneticisi Jim Ryan, Mart ayında yaptığı açıklama ile 2013 yılında faaliyete geçmiş olan PlayStation Plus’ın yeni halini duyurmuştu. Eskisine nazaran artık Essential, Extra, Deluxe ve Premium olmak üzere farklı seçenekler ve bağlı olarak farklı imkanlar sunuluyor iken, haliyle fiyatlandırmalar de farklılık gösteriyor.

Yenilenmiş PlayStation Plus Ülkemizde de Kullanıma Açıldı

Dünya genelinde birinci olarak Asyalı oyuncuların beğenisine 23 Mayıs 2022 tarihinde sunulmuştu yenilenmiş servis. Sonrasında ise Japonya, Güney ve Kuzey Amerika derken, bugün prestijiyle artık sıra Avrupa bölgesine ve olağan ki ülkemize geldi. PlayStation Türkiye resmi sayfasından açıklanan mevcut oyun kataloğu, oyun deneme sürümleri, klasikler kataloğu, PlayStation Plus koleksiyonu ve çok daha ziyadesiyle ilgili ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Yenilenmiş PlayStation Plus Seçenekleri ve Ücretlendirmeleri

PS Plus Essential – Aylık: 40.00TL, Üç Aylık: 100.00, 12 Aylık: 240 TL

Halihazırda kullandığınız PlayStation Plus ile büsbütün tıpkı olup, fiyat ve içerikte hiçbir fark yaşanmayacak.

PS Plus Extra – Aylık: 60.00 TL, Üç Aylık: 165.00 TL, 12 Aylık: 400.00 TL

Essential ile sunulana ek olarak, Dearth Stranding, God of War, Marvel’s Spider-Man ve Miles Morales, Mortal Kombat 11 ve Returnal dahil PlayStation Studios ve üçüncü parti ortaklar dahilinde dört yüz civarı PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyunundan oluşan son derece bir kataloğa erişiminiz olacak.

PlayStation Plus Deluxe – Aylık 70.00 TL, Üç Aylık 190.00 TL, 12 Aylık 460.00 TL

Eş akış (streaming) servisi olmayan ülkeler için PlayStation Plus Deluxe, Premium seçeneğine kıyasla daha düşük bir fiyata sunulacak ve PlayStation, PlayStation 2 ve PlayStation Portable kuşaklarından indirilip oynanabilecek klasik oyunlara erişim imkânı sağlayacak.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu