Oyun

Yeni Skate Oyunu Ayrıntıları Ortaya Çıkıyor

Electronic Arts ve Full Circle tarafından yeni Skate oyunu detayları gün yüzüne çıkartıldı. Ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunulacak olan oyun, bir Skate 4 değil. Ayrıntılar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan görüntü ile 2020 yılının Haziran ayı içerisinde duyurulmuş olan skate. için yeni imajlar paylaşılmıştı. Geliştirilme safhasının erken hem de ileri basamaklarından alınan imajlar ile mekanikler ve animasyonlar gözler önüne serilmişti. Şimdilik çıkış tarihi muhakkak olmayan için kapalı beta test kayıtları açılmış iken, bugün yeni bir görüntü ile oyun hakkında daha fazla ayrıntı gün yüzüne çıktı.

Yeni Skate Oyunu Ayrıntıları Heyecan Verici Görünüyor

Full Circle genel müdürü Dan McCullo, stüdyo olarak oyuncuların mümkün olabildiğince güzel bir tecrübe yaşayabilmelerini ve istedikleri platformlarda benimsedikleri formda oynamalarını istediklerini söylüyor. Bu nedenle de oyunun fiyatsız olmasının yanı sıra hem eski kuşak hem de mevcut jenerasyon konsollar ve PC ortasında tam çapraz platform ve etap kaydetme destekleyeceği resmi olarak onaylandı. Tıpkı durum taşınabilir aygıtlar için de düşünülüyormuş, lakin şimdilik hayli erken olduğu söyleniyor.

McCullo sonrasında kelamı devralan Yaratıcı Direktör Cuz Parry, oyunun Skate 4 olarak görülmemesi gerektiğini kıymetli arz ediyor. Bu oyun ne bir sil baştan üretim, ne yenilenmiş sürüm, ne de tekrar üretim değilmiş. Bununla birlikte bir Skate 4 de görmeyecekmişiz. Haliyle bunu takip eden beş ve sonrası da olmayacak.

Videonun devamında skate. oyununun daima olarak destekleneceğini belirten eser idaresi lideri Isabelle Mocquard, vizyonlarının oynayıp da bitireceğimizden fazla sistemli olarak geri dönüp de yeni şeyler keşfedeceğimiz bir oyun olduğunu söylüyor. Başka bir deyişle, dönemlik olarak yeni oynanış elementleri, rötuşlar, yeni içerikler ve etkinlikler planlanıyormuş.

Mocquard’ın yorumuna ekleme yapan genel müdür Dan McCullo, rastgele bir oyun içi ödeme sisteminin de olmayacağını müjdeledi. Yani harita üzerinde para ödeyerek açacağınız bölgeler, fiyatlı ganimet sandıkları yahut oynanışa tesir edecek fiyatlı avantaj paketi olmayacakmış. Zati grubun bu noktada, para harcamanın külliyen seçeneğe bağlı olduğu ve büyük ölçüde kozmetik ve faydalı eşyaların alınabildiği Apex Legends ve başka ücretiz tanınan oyunlardan esinlendiklerini de kelamlarına ekliyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu