Teknoloji

Yeni Logitech Kablosuz Fare Konforlu Kullanım Sunuyor

1981 yılında kurulmuş olan İsviçre menşeli Logitech, 1981 yılından bu yana bilgisayar etraf üniteleri ve yazılımı konusunda ziyadesiyle tercih edilen şirketlerin ortasına geliyor. Avrupa, Asya ve Okyanusya kıtalarında da ofisleri bulunan şirket, özellikle bilgisayarı başında uzun vadeli çalışmak durumunda olanlar ve konforundan da ödün vermeyenler için tasarlanmış olan yeni Logitech kablosuz fare Lift Vertical ergonomik kablosuz fare ile karşımıza çıktı.

Üç farklı renk seçeneği ile eli küçük olan kullanıcılar için eşsiz bir tecrübe sunmasının yanı sıra, Lift Vertical solak kullanıcılar için de özel bir seçenek ile geliyor.

Yeni Logitech Kablosuz Fare Lift Vertical Detayları

Kişiselleştirilebilir ve ergonomik teknolojik ekipman kullanımına kıymet veren kullanıcıların birinci tercihi Logitech eserleri oluyor. Yeni Logitech Lift Vertical Ergonomik Kablosuz Mouse, küçük ve orta büyüklükte ele sahip kullanıcıların el ergonomileri ile bir ahenk yakalıyor ve doğal konturlu yapısı ile öne çıkıyor. Gül, kırık beyaz ve grafit renk seçenekleri ile birlikte sunulan eserin sol el kullanıcıları için de özel bir seçeneği bulunuyor.

Logitech Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Kullanıcılarımızın hayatında daha fazla konfor alanı oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Logitech Lift Vertical Ergonomik Kablosuz Mouse, çalışma hayatında ergonomi ve konfor arayanlar için kurtarıcı bir rol oynuyor. Kendini uygun hissedenler, daima daha güzelini yapar ideolojisiyle geliştirip hayata geçirdiğimiz Lift Vertical Ergonomik Kablosuz Mouse, çalışanların masa başında geçirdikleri uzun mühletlerin daha konforlu olmasını sağlıyor.” dedi.

Kullanıcı merkezli ve bilim odaklı yaklaşım ile tasarlandı

Kullanıcıyı merkeze alarak geliştirilen Logitech Lift Vertical Ergonomik Kablosuz Mouse, Logitech’in bilim odaklı yaklaşımını da gözler önüne seriyor. Logitech Ergo laboratuvarlarında tasarlanan ve onay sürecinden geçen eser, Logitech Ergo serisinin en yeni üyesi olarak kullanıcılar ile buluşuyor. Kompakt tasarımı ile dikkat çeken mouse, çalışma hayatına da verimlilik katıyor. Baş parmak için desteğe sahip tasarımı ve yumuşak tutuş sağlayan yapısıyla Logitech Lift Vertical Ergonomik Kablosuz Mouse, 57 derecelik dikey tasarımı sayesinde sağ ve sol elini kullanan küçük elli kullanıcılara rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Gün uzunluğu kullanımlarda doğal bir kol duruşu sergilenmesine yardımcı olan eser; sessiz manyetik akıllı kaydırma, yanlışsız satır düzenlemeleri, uzun dokümanlar ortası süratli kaydırma üzere süreçlerde hem sürat hem de hassasiyet sunuyor. Bluetooth Düşük Güçlü yahut inançlı Logi Bolt USB alıcısı ilişkisi özelliği sayesinde Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iPad OS ve Android işletim sistemlerine anında kablosuz olarak bağlanabilen Lift Vertical Ergonomik Kablosuz Mouse, Flow özelliği ile de üç aygıt ortasında iş akışının rahatlıkla yönetilmesini sağlıyor.

Sürdürülebilir tasarım yaklaşımıyla üretildi

Çevresel ayak izinin en aza indirgenmesi hedeflenerek tasarlanan Logitech Lift Vertical Ergonomik Kablosuz Mouse, Logitech’in sürdürülebilir tasarım unsurunun en hoş temsilcilerinden biri olarak öne çıkıyor. Kusursuz kullanıcı tecrübesi sunmak için çalışmalarını sürdüren Logitech, tasarlamış olduğu Lift Vertical Ergonomik Kablosuz Mouse’un plastik kesimlerini geri dönüştürülmüş materyallerden üretiyor. Lift Vertical Ergonomik Kablosuz Mouse’un grafit renginde %70, gül ve kırık beyaz eserlerinde ise %54 oranında geri dönüştürülmüş kesimler kullanılıyor. Logitech geri dönüştürülmüş plastik kullanım programı (PCR) kapsamında geliştirdiği eserleriyle hem âlâ bir kullanıcı tecrübesi hem de çevreci eserler sunuyor. Logitech Lift Vertical Ergonomik Kablosuz Mouse dahil olmak üzere satın alınan tüm karbon nötr sertifikasına sahip Logitech eserleri sayesinde kullanıcılar karbon ayak izinin sıfıra indirilmesine katkı sağlıyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu