Oyun

Until Dawn PC ve PS5 İçin Resmen Geliyor

Yenilenmiş sürümü ile Until Dawn PC ve PS5 için resmen duyuruldu. Şimdilik net bir tarihi olmasa da, yıl içerisinde satışa sunulacak. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Ücretsiz Silent Hill: The Short Message Bugün Yayınlanacak


AccountNGT tarafından 2022 yılının Şubat ayında yeniden yapım Until Dawn üzerinde çalışıldığı iddia edilmişti. Geçtiğimiz günlerde de billbil-kun tarafından gündeme getirilen konuda, Supermassive Games tarafından PlayStation 4 için özel olarak geliştirilen oyunun yenilenmiş versiyonu üzerinde çalışıldığı iddia edilmişti. State of Play sırasında yapılan duyuru ile iddialar bir kez daha doğru çıktı. Until Dawn PC ve PS5 için geliyor.

İngiliz stüdyo Ballistic Moon tarafından ele alınan yenilenmiş sürüm için şimdilik net bir tarih belirtilmiş değil. Sadece 2024 yılında çıkacağı söyleniyor. PC ve PlayStation 5 için Unreal Engine 5 ile yeniden inşa edilecek ve geliştirilecek olan oyun için PlayStation Blog üzerinden yaratıcı yönetmen Neil McEwan tarafından verilen bilgilere bakılırsa, sinematik bir renk paleti ve yeni perspektifler kullanılacakmış. Amaç ise hikayeyi daha duygusal ve incelikli hale getirmekmiş.

Yenilenmiş sürümde ayrıca üçüncü kişi kamera açısı ve keşfedilecek yeni mekanlar, etkileşimler ve hatta yeni toplanabilir eşyalar da olacakmış. Bağlamsal karakter hareket animasyonları da eklenecek ve sesler de büyük oranda revizyondan geçirilecek iken, Mark Korven tarafından da yeni bir albüm besteleniyormuş.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu