Oyun

Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC Tarihi için Yeni Sızıntı

Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC tarihi için yeni bir gelişme yaşandı. Şimdilik resmi bir durum olmasa da, SteamDB sayfasına nazaran fazladan birkaç ay daha beklememiz gerekecekmiş üzere görünüyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu paketinin PlayStation 5 versiyonu 28 Ocak 2022 prestijiyle satışa sunulmuş olsa da, PC tarihi hala gizemini koruyor. Hatırlayacağınız üzere birinci olarak SteamDB sayfası aracılığıyla 15 Temmuz 2022, sonrasında da bu yıl içerisinde Epic Games mağazasına gelecek olan oyunların listelendiği sayfada 20 Haziran 2022 olarak belirtilmiş ancak kısa müddet içerisinde ‘PC Versiyonu Yakında Geliyor’ olarak değiştirilmişti.

Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC Tarihi Belirli Oldu Mu?

Epic Games Store sayfasındaki tarih artık geçerliliğini yitirdiği için, gözler SteamDB sayfasının işaret ettiği tarihe çevrilmişti. Fakat görünen o ki, bu tarihin de artık geçerliliği kalmadı. Zira, aktardığı kıymetli bilgiler ile oyun dünyasının saygın bireyleri ortasında yer alan Twitter kullanıcısı Wario64 tarafından SteamDB sayfasında fark edilen bir ayrıntıya nazaran Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC için 19 Ekim 2022 tarihi planlanıyor üzere görünüyor.

Sizin de gördüğünüz üzere son güncelleme 24 Haziran 2022 Cuma günü TSİ 18:36’da yapılmış. Fotoğrafın en altındaki bilgi satırında, 15 Temmuz 2022 – 21:00:00 UTC’nin üzerinin çizildiği ve çabucak sağ tarafa 19 Ekim 2022 – 17:00:00 UTC olarak yazıldığı görülüyor.

Her ne kadar PlayStation oyunlarının PC platformuna kaliteli bir biçimde uyarlanabilmesi için 2021 yılının Temmuz ayında Nixxes Software Sony Interactive Entertainment tarafından alınmış olsa da, Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu’nun uyarlanma süreci Iron Galaxy tarafından yürütülüyor. Şu an için SteamDB sayfasına yansıyan tarih ile ilgili olarak resmi bir açıklama yapılmış değil. Yeni gelişmeleri takip edecek ve en kısa müddette sizlere aktaracağız.

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Hakkında

Son macerasının üzerinden birkaç yıl geçen emekli servet avcısı Nathan Drake, hırsızlar dünyasına geri dönmek zorunda kalır. Drake’in öldüğü sanılan kardeşi Sam, canını kurtarmak için Drake’ten yardım istemek üzere tekrar ortaya çıkarak ona reddedemeyeceği bir macera teklifinde bulunduğunda mukadderat de davetini yapar. Drake’in bu en büyük macerası onun fizikî hudutlarını, kararlılığını ve en nihayetinde sevdiklerini kurtarmak için neleri feda etmeye hazır olduğunu sınayacak.

Kaptan Henry Avery’nin uzun vakit evvel kaybolmuş hazinesinin peşine düşen Sam ve Drake, Madagaskar ormanlarının derinliklerindeki korsan kenti Libertalia’yı bulmak üzere yola koyulacak. Avery’nin servetinin peşinde çıktıkları bu seyahat onları orman adalarından uzak kentlere ve oradan da karla kaplı doruklara götürecek olan dünya çapında bir maceraya dönüşecek.

Uncharted: Kayıp Miras Hakkında

Chloe Frazer, kadim bir yapıtı kurtarmak ve acımasız bir savaş çığırtkanından uzak tutmak için ünlü paralı asker Nadine Ross’dan yardım almalı ve Ganesh’in Altın Fildişi’ni bulmak üzere Hindistan’ın Batı Gat dağlarına gitmelidir. Chloe, şimdiye kadarki bu en büyük seyahatinde geçmişiyle yüzleşmeli ve kendi mirasını bırakmak için neleri feda edeceğine karar vermelidir.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu