Oyun

Tomb Raider I-III Remastered Zamlandı: Güncel Fiyat Ne Oldu?

Eğer önümüzdeki ay çıkacak olan Tomb Raider oyunlarının yenilenmiş hallerinin bulunduğu paketi Xbox mağazasından henüz almamışsanız, size kötü bir haberimiz var. Tomb Raider I-III Remastered zamlandı. Peki güncel fiyat ne oldu? Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Tomb Raider Animesi Fragmanı Yayınlandı


Oyuncular Üzgün: Tomb Raider I-III Remastered Zamlandı!

Geçtiğimiz aylarda Nintendo Direct sunumunda duyurulan Tomb Raider I-III Remastered, ilk üç Tomb Raider oyununu genişleme paketleri ile karşımıza getirecek. 14 Şubat 2024 Çarşamba günü satışa sunulacak olan paket, Switch hariç PC ve PlayStation ile Xbox konsollarında Türkçe altyazı ve arayüz desteğine sahip olacak. Çıkışına iki haftalık bir zaman kalmış iken, Xbox mağazasında 38 TL’ye satılan oyuna yakın bir zaman önce zam geldi ve 455 TL oldu. Ne var ki sınırlı süreli indirim ile 409.50 TL karşılığında alınabiliyor.

Geçtiğimiz haftalarda PlayStation Blog sayfası üzerinden paylaşılan yeni detaylar ile yenilenmiş üçleme hakkında daha fazla bilgi sahibi olmuştuk. Söylenene göre tercihen oyuncular klasik tank kontrolü ile oynayabilecek iken, Tomb Raider: Anniversary, Legend ve Underworld oyunlarından esinlenilen modern kontrolle ile oynayabilmek de mümkün olacak.

Boss savaşlarında artık düşmanımızın sağlık seviyesini de görebileceğiz. Ayrıca iki yüzden fazla başarım, fotoğraf modu, gerçek zamanlı ışıklandırma etkileri, geliştirilmiş görsellik ile klasik görsellik arasında geçiş yapabilme, yeni karakter ve düşman modelleri ve çevre tasarımı, animasyonlar, kaplamalar ve görsel etkiler için birtakım ayarlamalar ve toplanabilir cephane, gizli nesne, sağlık ve silah gibi eşyaların kamera hareketine göre dönme hareketinde değişiklik olarak sıralanmış.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu