Oyun

Tepe resmen karıştı! En tanınan oyunlar muhakkak oldu

19 Ocak’ta çıkış yapan Palworld, Pokémon gibisi konseptiyle kısa bir müddette Steam tarihinin en çok oyuncuya sahip ikinci yapımı olmayı başardı. Lakin son devirde işler kelam konusu üretim için pek de yolunda gitmiyor. Çünkü. son raporlar Palworld‘un oyuncu kitlesinin büyük bir çoğunluğunu kaybettiğini ve Steam listelerinde bir epey gerilediğini gösteriyor. İşte Steam en tanınan oyunlar listesi!

Steam en tanınan oyunlar listesi

Steam hakkında paylaştığı datalarla bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listesini güncelledi. Geçen haftanın en tanınan oyunlarına baktığımızdaysa tepede değerli bir değişikliğin olduğunu görüyoruz. Çünkü birkaç haftadır dorukta bulunan Palworld, ilginin son günlerde kaybolmasıyla Steam listelerinde aşağılara gerçek süratle düşmeye devam ediyor. Oyun, son olarak altıncı sıralara kadar geriledi. Listenin doruğunda ise geçen hafta çıkış yapan Helldivers 2 yer alıyor.

Listenin ikincisi Counter-Strike 2 oldu. Sevilen oyunun çabucak akabinde Apex Legends geliyor. Dördüncü sırada ise PUBG yer alıyor. Listenin bir sonraki sırasında ise Steam Deck karşımıza çıkıyor. Fakat markanın konsolunun oyunlarla birlikte listeye sokulma nedeniyle ilgili rastgele bir bilgi kelam konusu değil.

 1. Helldivers 2
 2. Counter-Strike 2
 3. Apex Legends
 4. PUBG
 5. Steam Deck
 6. Palworld
 7. Helldivers 2 – Upgrade to Üstün Citizen Edition
 8. Call of Duty
 9. Deep Rock Galactic: Survivor
 10. Dota 2
 11. Granblue Fantasy: Relink
 12. Last Epoch
 13. Enshrouded
 14. Baldur’s Gate 3
 15. Cyberpunk 2077

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce hangi oyun kaçıncı sırada olmalıydı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu