Teknoloji

TCL’den Sevgililer Gününe Özel Eser Teklifleri

2024 yılının birinci özel günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Siz de TCL’in güçlü özelliklere sahip akıllı aygıtları ile bu manalı günde sevgilinizi memnun edebilirsiniz.

Günümüzde müzik ve sesli cümbüş aktivitelerinde değerli bir rol oynayan kulaklıklar, ikram edebileceğiniz alternatifler içerisinde yer alıyor. Çevresel gürültü engelleme özelliği ile aramalar esnasında sesin netliğini artırarak kesintisiz bir bağlantı sunan TCL MOVEAUDIO Air kablosuz kulaklıkta sevdiğiniz kişi kristal netliğinde aramaların keyfini çıkarabilecek. Ayrıyeten kompozit titanyum 10 mm dinamik şoförler sayesinde güçlü bas ile zenginleştirilmiş ses tecrübesi de sunan TCL MOVEAUDIO Air, derin bas sesleri ve rafine tizleri ile sevgiliniz müziklerini optimum konfor ve keyif ile dinleyebilecek. Bunun yanında en sık kullanım durumları için optimize edilmiş üç farklı ekolayzır modu ile sevgilinizin müzik dinleme tecrübesi daha da zenginleşecek. Varsayılan Bas Güçlendirici Modu bas yüklü müzik dinleme zevki sunarken İstikrar Modu sesler ortasında dengeyi artırıyor, Podcast Modu ise sesleri net bir biçimde öne çıkarıyor. Tek şarjla dokuz saate kadar kullanılabilen kulaklık, şarj kutusuyla da 32 saate kadar dinleme mühleti sunuyor. Kulaklıklar 15 dakika şarj edildiğinde iki saat dinleme mühleti sunuyor. Bluetooth 5.2 dayanağı sayesinde ise aygıt kolay kolay eşleştirilebiliyor.

Göz muhafazası sunan NXTPAPER 2.0 teknolojisi ile desteklenen TCL NXTPAPER 11 tablet sayesinde ise sevgiliniz 500 nit’e varan parlaklıkla en aydınlık güneşli bir günde dahi kristal netliğinde görsel bir keyif yaşayabilecek. Yazılım ve donanımdaki yenilikler sayesinde TCL NXTPAPER 2.0, özgününden yüzde 150’ye kadar daha parlak ekranlar sunuyor. Bu parlaklık, TÜV mavi ışık azaltma düzeyleri ile sağlanırken ekranlardaki manzaralarda gerçekçi renkler ve derin kontrast korunuyor. Ayrıyeten, entegre ışık sensörü renk sıcaklığını otomatik olarak ayarlayarak uzun periyodik kullanımda gözleri daha fazla koruyor. Şayet sevgiliniz kitapları e-okuyucularla okumayı tercih ediyorsa bu eserden epeyce tatmin olacak. Bu tabletin farklı olarak satılan T-pen kalemi de kullanıcısının not alırken yahut çizim yaparken kâğıt ve kalem kullanıyormuş üzere gerçekçi ve pürüzsüz tecrübe yaşamasını sağlıyor. Ayrıyeten tabletin 11 inç 2K ekranı, net ve sürükleyici bir cümbüş tecrübesi için AI Boost ile daha da geliştirilmiş görselleri sunarken kullanıcılar, 8MP geniş açılı ön kamerası ile imajlı aramalar yapabiliyor, dört adet hoparlörü ve çift mikrofonu ile sesleri net bir biçimde duyulabiliyor. Tüm bunların yanı sıra tablet, kullanıcıların üretkenliğine güç katmak ve daha uzun mühlet keyifli vakit geçirmelerini sağlamak için 8000 mAh’lik devasa bir batarya ile de destekleniyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu