Oyun

Songs of Conquest Türkçe Lisan Takviyesi Kazanacak

Heroes of Might and Magic III dahil klasik oyunlardan esinlenilerek Lavapotion tarafından PC için geliştirilmiş ve Coffe Stain Publishing yayıncılığında Mayıs ayında Erken Erişim kademesinde satışa sunulmuş olan Songs of Conquest Türkçe lisan desteği geliyor. Ayrıyeten oyunun içerik takviyesine dair planlar da ortaya çıkartıldı.

Şu anda Steam Yaz İndirimi kapsamında % 25 indirim ile 37.50 TL’ye satılmakta olan oyun, sıra tabanlı strateji oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Wielders olarak anılan güçlü büyücüleri yönettiğimiz ve bilinmeyen diyarlarda yolcuğuna çıkıyor ve bize karşı gelen ve güçlü yapıtların peşinde olan ordular ile çabaya girişiyoruz.

Songs of Conquest Türkçe Oluyor ve Daha Fazla Yenilik Planlanıyor

Yakın bir vakit evvel Steam sayfası üzerinden yeni bir paylaşımda bulunmuş olan geliştirici stüdyo, Songs of Conquest için Türkçe lisan dayanağının yolda olduğunu yol haritasını Türkçe olarak da yayınlama nezaketinde bulunarak müjdeledi.

Açıklamalarda belirtilene nazaran, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu tecrübesini geliştirecek olan yeni özellikler hazırlanılıyor ve bu bağlamda eşzamanlı sıralar da Public Test Realm üzerinde oynanabilir olan büyük bir yenilik olduğunu söyleniyor. Bununla birlikte öykülerdeki zorluk seçenekleri için de geçerli olacakmış. O denli ki, Olağan ayarı eskiye oranla daha kolay iken Güç ise artık biraz daha sıkıntı olacakmış.

Geliştirici stüdyo tarafından yapılan açıklamaların devamında, rastgele harita oluşturucusu ve dört küme için eklenecek olan yeni öyküler, yapay zeka üzerindeki çalışmaların devam edecek olması, genel oyun ve performans iyileştirmeleri ve kusur çözümlemeleri de planların ortasında yer alıyormuş. Bunların yanı sıra, yeni kümeler ve planlanan her özelliğe yeni fikirler için de birer açık kapı bırakılmış. Öteki bir deyişle, Lavapotion tarafından oyun ile ilgili çalışmalar son süratle devam edecek.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu