Teknoloji

Sevilen aksiyon oyunu, sinema oldu! İşte fragman

Borderlands sineması için birinci resmi fragman yayınlandı. Sevilen oyun serisini beyaz perdeye taşıyacak sinemada;Cate Blanchett, Kevin Hart ve Jamie Lee Curtis üzere ünlü isimler yer alıyor. Pekala Borderlands filmi ne vakit çıkacak?

Borderlands sineması ne vakit çıkacak?

Lionsgate, birinci Borderlands fragmanını yayınlayarak sevilen aksiyon-macera serisinin uyarlamasını gözler önüne serdi. Eli Roth’un yönettiği ve başrollerinde Cate Blanchett, Kevin Hart ve Jamie Lee Curtis’in yer aldığı sinema, tanınan oyun serisinin üst seviye aksiyon ve mizahına sadık kalacak.

Resmi fragman, Pandora gezegeninde hazine arayan Lilith isimli karakteri gösteriyor. Arayışına yardımcı olması için, Borderlands oyunlarından bilindik Roland, Tiny Tina, Krieg ve Dr. Tannis’i yanına alıyor. Lilith ve arkadaşları; fragman boyunca çatışmalara ve komikliklere giriyor.

Fragmanda, Pandora’nın egzotik ve tehlikeli görünümleri gösteriliyor. Ayrıyeten Jack Black tarafından seslendirilen robot karakter Claptrap’in olduğu sahneler de gözden kaçmadı. Pandora’nın dünyası ve kendine has yaratıkları, serinin hayranlarını heyecanlandıracak üzere duruyor.

Borderlands’ın aslında bir müddettir problemlerle boğuştuğunu biliyoruz. Yapım süreci, kimi sahneleri yine çekmesi için direktör Tim Miller ile bir oldukça uzadı. Lakin fragman, hayranları tatmin etmeye hazır görünüyor.

Borderlands sineması, 9 Kasım’da yalnızca sinemalarda gösterime girecek. Uzun vakittir beklenen uyarlama, Pandora’nın dünyasını beyaz perdeye taşıyacak.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu