Oyun

PUBG Mobile Kurban Bayramı Aktifliği de Gerçekleştirdi

Sevilen Battle Royale oyunu PUBG Mobile Kurban Bayramı ile aktifliklerine sürat kesmeden devam etti. Küslüklerin yerini dostluğa bıraktığı hususa ait ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Hatırlayacağınız üzere Mayıs ayı içerisinde PUBG Mobile ile Ramazan Bayramı kutlamaları gerçekleştirilmişti. Sevilen içerik üreticisi Mami Emen ve arkadaşları ile farklı kentlere giderek, muhtaçlık sahibi ailelere yardım paketleri ulaştırılmıştı. Artık de bir gibisi Kurban Bayramı için yapıldı.

Emre Gül ile yapılan işbirliği sonucunda hem Mami Emen ile Sefa Kındır ortasında bir müddettir devam eden küslüğün sona erdiği, hem de gereksinim sahibi ailelere yardımlarda bulunulan aktifliğin ayrıntıları şöyle;

PUBG Mobile Kurban Bayramı ile Etkinliklere Devam Ediyor

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından PUBG MOBILE, bayramda dayanışma ve yardımlaşma geleneğini sürdürüyor. Kurban Bayramı’nda da yardım kampanyalarına devam eden PUBG MOBILE, muhtaçlık sahibi ailelere kurbanlık dağıtarak bayramlarını kutladı.

Bayramda küslük olmaz mantığıyla hareket edip Emre Gül işbirliğiyle Mami Emen ve Sefa Kındır’ı buluşturan PUBG MOBILE böylelikle YouTube’un ünlü grubu Facia Üçlü’nün uzun bir müddet sonra tekrar bir ortaya gelmesini sağladı. Mami Emen, Sefa Kındır ve Emre Gül gereksinim sahibi ailelere yardım dağıtarak PUBG MOBILE ile birinci görüntülerine da imza attı.

Facia Üçlü’nün eğlenceli anlarının görüntüsü, Kurban Bayramı’nın birinci gününde en çok izlenen görüntülerin yer aldığı trendler listesinde birinci sıraya yükseldi. 1 milyonun üzerinde izlenen ve hala trendlerde birinci sırada yer alan görüntüyü, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, “PUBG MOBILE Türkiye olarak yaptığımız yardımlar ile oyuncularımız ve ailelerinin kalbine dokunmaya devam ediyoruz. Bu bayramda da daha evvel yaptığımız üzere küsleri barıştırarak, yardım kampanyamızı birlikte gerçekleştirdik. PUBG MOBILE Türkiye olarak Türk kültüründen öğeleri ve değerli kıymetlerini oyunlarımıza ve kampanyalarımıza dahil ediyoruz. Bundan sonra da emsal faaliyetlerimizi artırarak devam ettirmeyi hedefliyoruz. Kurban Bayramının ülkemize ve tüm müslüman alemine sıhhat ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

PUBG MOBILE, daha evvel de Enes Batur ve Orkun Işıtmak ikilisini bir ortaya getirip barışmalarını sağlamıştı. Türkiye pazarına büyük değer veren ve oyunculardan aldığı geri bildirimleri kıymetlendiren PUBG MOBILE, önümüzdeki periyotlarda de yenilikçi içeriklerle oyuncuların hayatlarına dokunmaya devam edecek.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu