Oyun

Omega Crafter Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Geliştiriciliğini Preferred Networks ekibinin üstlendiği açık dünya hayatta kalma oyunu Omega Crafter’ın çıkış tarihi açıklandı. Açıklanan bilgilere göre oyun 28 Mart tarihinde Steam platformu üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun tam sürüm olarak değil erken erişim sürümü ile piyasaya sürülecek.
 
Açık dünyada farklı mekaniklerin harmanlandığı bir yapım 
 
 
 
Bugünden itibaren 13 Şubat tarihine kadar sınırlı süreli olarak da ücretsiz bir demonun mevcut olduğunu belirtelim. Bunun dışında geliştirici ekipte yer alan kurucu ortak ve CEO Toru Nishikawa, oyun hakkında şunları aktarıyor:
“Robotlar her geçen gün hem endüstride hem de evlerde daha yaygın bir hale geliyor. Temelinde otomatikleşmenin yer aldığı bir oyunu sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Oyunda çeşitli programlamaları kullanarak geleceğe yeni bir yaklaşım sunmayı hedefliyoruz.”
 
Oyun içerisinde yer aldığınız süre boyunca yetenekli bir mühendis olarak maceraya atılıyorsunuz ve burada kötü niyetli programların saldırısına karşı koymaya çalışıyorsunuz. Açık dünya içerisinde bir yandan bu tehlikelere karşı göğüs germeye çalışırken, diğer yandan şehirler inşa edebiliyor ve daha fazla alana yayılabiliyorsunuz. Oyunun aynı zamanda yeni bir fragmanı yayınlanmış durumda. Bu fragmanı da aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Yeni fragman
 
 

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu