Spor

Okan Buruk’tan Carlos Vinicius açıklaması!

Galatasaray Teknik Yöneticisi Okan Buruk, Bandırmaspor maçı öncesi açıklama yaptı.

Okan Buruk yaptığı açıklamada, “Birincisi olağan ki ülkemizin yaşadığı en büyük felaketlerden biri. Birinci yılındayız, tıpkı hisleri tekrar yaşıyoruz. Ülke olarak çok büyük acı yaşadık. Hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum. Yakınlarına sabır diliyorum. Bunun ders olması gerekiyor. Çok büyük bir felaket yaşadık fakat bunun için daha hazır olmamız gerekiyor. Bu gece de Miraç Kandili. Herkesin Kandili de kutlamak istiyorum” dedi.

Okan Buruk, “Bu kupayı kazanmak istiyoruz. Rakibimiz, bildiğimiz bir rakip. Hüseyin Hoca, çok beğendiğim kıymetli bir isim. Güçlü bir maç olacak alışılmış ki. Galatasaray’a karşı gelen her oyuncu daha düzgününü yapmaya çalışıyor. Rakibimiz 3’lü savunma ile çıkıyor. Oyuncularımıza neler yapacaklarını anlattık. Elimizden geleni yapacağız. Yeni oyuncular var. Onlarla birlikte başlayacağız, devamında da kulübede bekleyenler var. Devamında da onları kullanmaya çalışacağız.” sözlerini kullandı.

Okan Buruk ayrıyeten, “Vinicius oynayan bir oyuncu olarak geldi. Bizimle de 2 idman yaptı. İdman öncesi de konuştum, oynamak istedi. Kadrosu ve arkadaşlarını tanıyacak. İnşallah onun için de hoş olur, kazanarak başlar.” biçiminde konuştu.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu