Oyun

Nacon Connect Sunumu Sırasında Gösterilen Oyunlar

Eski ismiyle Bigben Interactive olan Fransız oyun şirketi Nacon, bu hafta içerisinde Nacon Connect ismi altında yeni bir canlı yayın gerçekleştirdi. Ondan fazla oyunun gösterildiği sunumdan geriye kalanları, bu haberimizde bir ortaya getirdik. İşte detaylar!

Nacon Connect Sırasında Neler Gördük?

Kırk dakikadan fazla süren Nacon Connect sırasında, yeni duyurulara ek olarak halihazırda duyurulmuş olan oyunlar hakkında da aktüel haberler aldık. Ayrıyeten yeni fragmanlar da yayınlandı. Hem bu fragmanlara, hem de sunumun tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz!

 • Terminator Hayatta Kalma Oyunu Duyuruldu

Şimdilik oyun hakkında pek fazla bir bilgi verilmiş değil. Sinema serisi ile cihanında geçecek olan hayatta kalma oyununun PC ve konsollar için satışa sunulacağı söyleniyor.

 • Yeni Test Drive Unlimited Solar Crown Fragmanı Yayınlandı

Serinin yeni oyunu, markanın özüne bağlı kalacak olsa da çağdaş vakte revize edecek. İstediğiniz üzere kademe kaydedebileceğiniz Test Drive Unlimited Solar Crown ile klasik açık şampiyona konsepti de geri dönecek. Ferrari, Lamborghini, Porsche, Koenigsegg, Apollo, Dodge ve Bugatti markalardan arabaların de bulunacağı oyunda, yalnızca otomobilinizi değil profil fotoğrafınızı de özelleştirebileceksiniz. PC (Steam), PlayStation 5, Switch ve Xbox Series için geliştiriliyor ve 2023 yılında satışa sunulacak.

 • Roguelike Aksiyon Oyunu Ravenswatch Duyuruldu

Yoğun gerçek vakitli çatışmayı ile derin oynanış ve yüksek düzeyde yine oynanabilirlik ile birleştiren Ravenswatch, PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştiriliyor. 2023 yılında PC için Erken Erişim kademesiyle oyuncuların beğenisine sunulacak.

Hikayeye nazaran The Nightmares, Reverie içinde yayılmaya devam ediyor ve yoluna çıkan her şeyi yozlaştırıyor. Biz ise yeteneklerimizden yararlanarak ve halk kıssaları ile efsanelerdeki karakterlerden esinlenilen eşsiz kahraman yetenekleri ile yaratıkları ortadan kaldırmaya çalışacağız.

 • Clash: Artifacts of Chaos 9 Şubat 2023’e Ertelendi

PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyunun kıssası Zenozoik isimli bir diyarda geçiyor. Pseudo isimli dövüş sanatları ustasının rolüne bürünüp, yolumuzun kesiştiği Uzunluk isimli küçük bir yaratığı çok daha büyük güçlerinin tehlikesinden habersiz bir halde muhafazaya çalışacağız.

 • Kooperatif Hayatta Kalma Oyunu Paradize Project Duyuruldu

Verilen ayrıntılara nazaran bir defa daha dünyayı istila eden zombiler karşısında, onları denetimleri altına alan bir teknoloji üzerinde çalışan hayatta kalanların başından geçenler anlatılıyor. Hayatta kalma ve çatışma elementlerinin yanı sıra çok oyunculu dayanağın de olacağı oyunda, bertaraf olmamak için düşman klanlarına hâkim olmak durumunda olacaksınız.

 • Kooperatif Aksiyon Oyunu Gangs of Sherwood Duyuruldu

Yeniden hayal edilmiş Robin Hood dünyasında geçecek olan Gangs of Sherwood, Robin, Marian, Friar Tuck yahut Little John karakterlerinden biriyle oynamamıza imkan tanıyacak. Tercihen tek başımıza yahut dört şahsa kadar kooperatif olarak oynayabilmek mümkün olacak. Büsbütün özelleştirilebilir oynama tarzları ile tekrar zenginlerden çalıp yoksullara dağıtacağımız bir macera bizleri bekleyecek.

Oyun boyunca saf insanları kurtararak ve yağmaladığınız eşyalardan vererek prestijinizi yükseltebilecek ve yeni geliştirmeler ve daha yıkıcı dövüş kombinasyonları açabileceksiniz. Ayrıyeten cebinizdeki altınlar ile tüccarlardan ekipman geliştirmesi alabilecek ve çatışma tarzınıza uygun yetenek özelleştirmesi yapabileceksiniz.

 • The Lord of the Rings: Gollum Oynanış Fragmanı Yayınlandı

J.R.R. Tolkien tarafından yazılan kıssaya sadık kalınacak ve Gollum karakterine dair bilinmeyenlerin anlatılacağı aksiyon oyununda, Kara Kule’deki esaret yıllarından Mirkwood Elfleri’nin yanındaki vakte kadar olan her şeyi öğreneceğiz.

Çoğunlukla savaşın olmadığı bir oyun olacak The Lord of the Rings: Gollum sırasında, yolumuza çıkan düşmanlarımızı silah kullanımı olmayacağı için direkt değil de, dikkatlerini dağıtarak zımnilik yolu ile ortadan kaldırmak durumunda olacağız. Bununla birlikte, arkadaşlarımızın yeteneklerinden de faydalanabileceğimiz vakitler da olacak.

Oynanış açısından tarzımızın ve vereceğimiz kararların da Gollum üzerinde bir tesiri bırakacağını söylemeden geçmeyelim. Smeagol ile karşı karşıya geldiği kişilik çatışmasında karanlık tarafın mı yoksa Smeagol’un mu kazanacağına direkt biz karar vereceğiz.

 • Sıra Tabanlı Strateji Oyunu Crown Wars: The Black Prince Duyuruldu

Soylu bir ailenin başkanı olacağımız Crown Wars: The Black Prince oyununda, düşman toplulukları ile gücün yüksek kademelerini yozlaştırmış ve şiddete meyilli ve gizemli tarikat aracılığıyla çatışmayı kendi kazanımı için sömüren şeytani bir güç ile gayret edeceğiz.

 • Ad Infinitum 20 Nisan 2023 Tarihinde Satışa Sunulacak

Hayatta kalma-korku çeşidindeki atmosfer ve kıssaya odaklı İsim Infinitum, büyük savaşı bir Alman askerinin gözünden bizlere gösterecek. Kıssa boyunca ömrümüzü ve akıl sıhhatimizi muhafazaya çalışacak iken, acı, ümitsizlik ve yozlaşmayla da başa çıkmaya çalışacağız.

 • Steelrising Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Bizi 1789 yılının kaygının denetimindeki Paris kentine götürecek olan oyunda, ihtilal XVI. Louis ve mekanik ordusu tarafından baskılanmıştır. Yüksek rütbeli robotlar ile çaba etmek ve tarihin akışını değiştirmek ise mühendislik haritası Aegis olarak bize düşecek.

 • RoboCop: Rogue City 2023 Yılının Haziran Ayında Çıkıyor

Eski Detroit kentinin tehlikeli ve kabahat dolu sokaklarına adaleti getirmeye çalışacağımız oyun, PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation, Switch ve Xbox Series için geliştiriliyor.

 • Session: Skate Sim Resmi Çıkış Tarihi Fragmanı 

Erken Erişim versiyonu ile oyuncuların beğenisine sunulmuş olan Session: Skate Sim, PC platformunun yanı sıra PlayStation ve Xbox konsolları için de geliştiriliyor. Yayınlanan yeni fragmanda ise otantik hareketleri ve yerleri görebiliyoruz.

 • Blood Bowl 3 Resmi Oynanış Fragmanı

Halk, uyuşmazlıklarını çözmek için ilah Nuffle’ın kutsal sporu Blood Bowl’u oynamaya karar verdikten sonra savaşlar Eski Dünya üzerinden silindi. Lakin bu spor da yerini aldığı savaş alanları kadar kanlı geçiyor. Seyirciler coşkuyla izlerken alanda cinayet, sakatlama, hile, ayartma, büyü ve hatta kutsal müdahalenin gerisi arkası kesilmiyor.

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilme basamağında olan oyun, bu yıl içerisinde bizlerle olacak.

 • Nacon Connect Sunumunun Tamamı

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu