Teknoloji

Modern Warfare 3’ün Yeni Sezonunun İlk Fragmanı Yayınlandı

Modern Warfare 3, ikinci sezonuna merhaba demeye hazırlanıyor. Her yeni sezonda olduğu gibi bu sezon da bolca yeni kozmetik, yeni haritalar ve crossover etkinlik bizleri bekliyor olacak. Yeni haritalar konusunda ağzımıza bir bal çalmak isteyen Activision, ilk fragmanı yayınladı.

Yeni sezonda 3 yeni harita bizleri bekliyor olacak. Bunlardan ilki olan Departure, orta ölçekli bir harita. Zakhaev International Airport’ta konumlanan bu bölge, Terminal’ın aksine iç ofislerde gezinmemize olanak sağlayacak.

İkinci sıradaki Vista’yı özellikle yeni tasarımı nedeniyle, şahsen, çok beğendim. Brezilya’nın dağlarında konumlanan bir parkta bulunan harita, Departure gibi orta ölçekli olacak. Bu parkta çeşitli hediye dükkanları, restoranlar ve farklı bölgeler bulunuyor.

Üçüncü harita olan Stash House ise bana açıkçası Ready or Not’ı anımsattı. Diğer iki haritaya göre çok daha küçük ölçekli olan bu haritada, sıcak çatışmaya çok daha fazla gireceğiz. Adından da anlaşılabileceği gibi bu harita, gerçek bir depo görevi görüyor.

Modern Warfare 3’ün yeni sezonu yarın saat 20:00 itibariyle başlayacak.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu