Oyun

Marvel’s Midnight Suns Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

Marvel’s Midnight Suns çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Bu yılın son çeyreğinde bizlerle olması beklenen oyun ne vakit çıkacak? Ayrıntılar haberimizde.

GamesCom 2021 fuarında duyurulmuş olan Marvel’s Midnight Suns, bizler için ilgi alımlı olmaya devam ediyor. Öyküsü çizgi-roman serisi ile paralel olarak ilerleyecek olan oyun, bildiğiniz üzere Eylül ayında yayınlanan oynanışa genel bakış fragmanı ile mekanikler hakkında da bilgi sahibi olduğumuz oyunun çıkış tarihi bir müddettir merak konusuydu.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan sızıntı sonrasında, Twitter üzerinden Nils Ahrensmeier tarafından aktarılan ayrıntılar ile çıkış tarihinin 6 Ekim 2022 olduğu ve standart, Enhanced ve Legendary olmak üzere üç farklı sürüm ile satışa sunulacağı söylenmişti.

Marvel’s Midnight Suns Çıkış Tarihi Belirli Oldu

Dün TSİ 21:00 sıralarında başlayan Summer Game Fest 2022 sunumunda ise Marvel’s Midnight Suns için yayınlanan yeni fragmana ek olarak resmi çıkış tarihi ve özel sürümleri hakkında net bilgi sahibi olabildik.

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için geliştirilmekte olan oyun, 7 Ekim 2022 tarihinde satışa sunulacak. Halihazırda PlayStation ve Xbox sayfaları açık olsa da, ne enteresandır ki Epic Games Store ve Steam mağazalarına baktığımız vakit şu an için ülkemizde kapalı olduğuyla ilgili yanılgı bildirileri ile karşılaşıyoruz.

Öte yandan yeni Marvel oyunu, standart sürümün yanı sıra PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacak ve beş kozmetik görünüm içerecek Enhanced, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında satışa sunulacak, yeni jenerasyon versiyon optimizasyonu ve on bir kozmetik görünüm içerecek Digital+ ve tekrar PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için çıkacak olup yirmi üç kozmetik görünüm ve Season Pass ile gelecek olan bir Legendary olmak üzere dört farklı sürüm ile oyuncuların beğenisine sunulacak.

Marvel’s Midnight Suns Konusu

Hikayesi çizgi-roman serisi ile paralel olarak ilerleyecek olan oyunda, ana makus karakterimiz “Lilith” Hydra tarafından diriltilecek. Kehaneti yerine getirmek için, şeytani ordusunu ve tüm gücünü kullanarak karanlık tarafın hükümdarını geri getirmeye çalışacak.

Bu büyük tehdide karşılık olarak, Lilith’in çocuğu ve onu daha evvel yendiği bilinen tek efsanevi kahraman The Hunter’ı canlandırmaya karar veren Yenilmezler de makûs karakterimiz Lilith’e karşı kendi takımları ile gayret edecekler.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu