Teknoloji

Kurtlar vadisi geri dönüyor mu? Resmi açıklama geldi!

Bir müddettir ortada dolaşan “Kurtlar Vadisi yine başlayacak.” savına dizinin imal şirketinden karşılık geldi. Pana Sinema, Kurtlar Vadisi hakkındaki telaffuzlar için kesin açıklamayı yaptı. Pekala efsane dizi tekrar başlayacak mı? İşte karşılığı.

Pana Sinema Kurtlar Vadisi’ni bekleyenleri üzdü!

Türk dizi tarihinin en çok izlenilen dizisi olan Kurtlar Vadisi bir müddet evvel tekrar başlayacak savları ile gündeme gelmişti. Hatta tezlere nazaran dizinin oyuncu takımı ve yayınlanacağı platform dahi muhakkak olmuştu. Tabi dizinin tutkunlarını heyecanlandıran bu haber toplumsal medyada süratle yayıldı. Mevzuya duyarsız kalmayan üretim şirketi Pana Film, dizi hakkındaki kesin açıklamayı yaptı. Pana Sinema iddiaların temelsiz olduğunu bildirdi.

Raci Şaşmaz ve Necati Şaşmaz‘ın sahibi olduğu Pana Sinema, yıllardır Kurtlar Vadisi serisine imzasını atıyor. Tabi dizinin de başrolü olan Necati Şaşmaz, bir müddet evvel katıldığı bir programda dizinin tekrar başlayabileceği istikametinde telaffuzlarda bulunmuştu. Bu telaffuzdan bir müddet sonra toplumsal medyada çıkan haberler dizinin çekimlerine başlandığı, oyuncu takımının belirli olduğu ve dizinin yayınlanacağı platformun bile muhakkak olduğu istikametindeydi.

Bugün resmi açıklamayı yapan Pana Film, bu tezlerin temelsiz olduğunu bildirdi. Dizinin tekrar başlayacağı vakit gerekli açıklamaların Pana Sinema ve Necati Şaşmaz tarafından yapılacağını bildiren şirket, gelişmeleri yalnızca bu iki kaynaktan takip etmemizi söyledi.

Türk dizi tarihinin efsane dizisi birinci kısımları ile herkesi kendine bağlamayı başarmıştır. Bu sebeple dizinin tekrar başlaması bekleyenleri sevindirecektir. Şimdilik üretim şirketi argümanları reddediyor. Lakin dizinin başlayacağı vakit açıklamanın direkt Pana Film’den geleceği bilgisi de mevcut. Bakalım Kurtlar Vadisi için resmi açıklama ne vakit gelecek?

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu