Oyun

Konami eFootball için Bayern Münih ile İştirakini Uzattı

Konami eFootball için ünlü Alman futbol kulübü Bayern Münih ile mevcut iştirakini uzattığını müjdeledi. Duyurunun ayrıntıları ve her iki tarafın da yaptığı açıklamalar haberimizde.

Hatırlayacağınız üzere özellikle 2020 yılının FIFA ve PES oyunları için Electronic Arts ve Konami ortasında büyük bir kulüp mutabakatı yarışı vardı. Dünyanın önde gelen kulüpleri ile yapılan muahedeler ışığında, futbolcu takımı, stadyum, logolar ve kulüp ekipmanları, lisanslı olarak oyunlarda karşımıza çıkıyordu.

Bir müddet evvel esaslı İtalyan kulübü AC Milan ile eFootball özelinde yapılan muahedenin akabinde, bu kere da 2019 yılından FC Bayern Münih ile devam paydaşlığın uzun vadeli hale getirildiğinin duyurusu yapıldı. Konami Digital Entertainment B.V. tarafından yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Konami eFootball için Alman Kulübü ile Uzun Vadeli İştirake Gitti

Konami Digital Entertainment B.V. bugün FC Bayern München ile iştiraklerini uzattıklarını açıkladı. Bu el sıkışma, Temmuz 2019’dan bu yana devam eden iş birliğini uzun vadeli iştirake çeviren bir mutabakat niteliğinde.

Partnerlik, KONAMI’nin futbol simülasyon serisi eFootball’da kulüp özelliğini kapsarken Almanya’nın en başarılı kulübü ile dünyanın en ikonik oyun markalarından biri ortasındaki heyecan verici paydaşlığı da simgeliyor.

Kulübün tam takım dijital alanlarda yerini aldığı ve FC Bayern’in konutu olan Allianz Arena’nın bulunduğu tek futbol görüntü oyunu olan eFootball, FC Bayern hayranları için sanal dünyadaki detaylı ve derinlemesine bir kulüp tecrübesi sunuyor. Kulübün bu dönemdeki eFootball Championship Pro müsabakalarını ikincilikle bitirdiğini belirtelim.

Konami Digital Entertainment B.V.’nin Avrupa Lideri Naoki Morita, “FC Bayern ile iştirakimizin daha kapsamlı bir hale gelmesinden memnunluk duyuyoruz. Avrupa’nın seçkin futbol kulüplerinden biriyle partner olmak KONAMI’ye ve kulübe birçok fırsat sunuyor’.

“Birden fazla şampiyonluk kazandıkları ve Avrupa şampiyonu oldukları bir periyotta kendileriyle partner olmak şahaneydi ve önümüzdeki yıllarda FC Bayern ile hem onların hem de bizim taraftarlarımız için ilgi alımlı ve heyecan verici etkinlikler düzenlemeye devam etmek için sabırsızlanıyoruz.”

FC Bayern Pazarlamadan Sorumlu İdare Şurası Üyesi Andreas Jung: “KONAMI ile partner olmak bizim için büyük değer taşıyor zira bu pazar büyüyor ve bilhassa genç hayranlar ortasında son derece tanınan. Futbolu seviyoruz ve bu iş birliği, oyunu dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımızla sanal olarak oynamak ve herkesi bu biçimde birbirine bağlamak için bize ülkü bir fırsat sunuyor. KONAMI ‘küçük dalga’ olarak çeviri edilir- bizse iştirakimizin birinci yıllarından beri birlikte büyük bir dalga yaratmayı başardık. Bu dalgada sörf yapmaya devam etmek istiyor, geleceğe umutla bakıyoruz.”

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu