Teknoloji

Humane AI Pin geliyor!

Yapay zeka ile entegre edilmiş giyilebilir teknolojiler, günlük hayatımızın ayrılmaz bir kesimi haline gelmeye devam ediyor. Humane AI Pin, bu teknolojik dönüşümün son örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Humane AI Pin geliyor!

Geleneksel akıllı telefonlardan farklı olarak, AI Pin, yerleşik bir projektör aracılığıyla bilgileri direkt kullanıcının önüne yansıtarak ekranlarla etkileşim ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Bu, bilgilere daha doğal bir erişim sağlıyor.

AI Pin ayrıyeten yapay zeka takviyeli sesli komutlarla denetim edilebiliyor. Kullanıcılar, aygıta sesli komutlar vererek çeşitli vazifeleri gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıyeten, dokunmatik ped aracılığıyla da etkileşim mümkün, böylelikle kullanıcılar tercih ettikleri denetim sistemini seçebiliyorlar. Müzik çalma, fotoğraf çekme, e-postaları özetleme üzere temel fonksiyonların yanı sıra özel yapay zeka entegrasyonlarına da erişmek mümkün.

AI Pin, giyilebilir bir aygıt olarak giysilere takılabiliyor ve döndürülebilen bir yapıya sahip olduğundan taşıması kolay. Dahili bir pil ve pil güçlendiricileriyle birlikte gelen aygıt, tüm gün boyunca kesintisiz kullanım sağlıyor. Güçlü bir performans sunan Qualcomm Snapdragon işlemci ve Cosmos işletim sistemiyle desteklenen AI Pin, kullanıcıların aygıtı verimli bir halde kullanmalarını ve gelecekteki güncellemelere hazır olmalarını sağlıyor.

699 dolarlık bir fiyat etiketiyle satılan AI Pin, ABD’deki T-Mobile ağında ayda 24 dolarlık bir data planı ile birlikte sunuluyor. Bu fiyat, aygıtın geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ettiğini gösteriyor. Humane AI Pin, yapay zeka teknolojisinin giyilebilir aygıtlar aracılığıyla günlük yaşama daha fazla entegre edilmesine yönelik değerli bir adım olarak öne çıkıyor. Kullanıcıların teknolojiyi daha doğal ve verimli bir biçimde kullanmalarına imkan tanıyarak, gelecekteki teknoloji trendlerine taraf vermeyi amaçlıyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu