Oyun

Hi-Fi Rush PlayStation ve Switch İçin de Geliyor Olabilir

Yeni bulgulara göre, Hi-Fi Rush PlayStation ve Switch için de çok yakın bir zamanda yayınlanabilir. Yeni güncelleme, heyecanı bir hayli arttırdı. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Xbox Özel Oyunu Rakip Platformlara da Gelecek İddiası


Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz ayın başlarında, popüler bir Xbox özel oyununun rakip platformlara da getirileceği iddia edilmişti. Bu iddianın arkasındaki isim olan Nate the Hate, herhangi bir isim belirtmemiş olsa da, bahsi geçen oyunun büyük övgüler aldığını ve oyuncular arasında popüler olduğunu söylemişti. Microsoft firmasının hedefinin, Xbox ekosisteminin dışına çıkartılarak, PlayStation ve Switch kullanıcıları ile buluşturularak, aktif oyuncu kitlesinin genişletilmesi olduğunu da sözlerine eklemişti.

Ortaya atılan bu iddianın ardından, sosyal medya üzerinde başlayan tartışmaların buluşma noktası ise büyük ölçüde Tango Gameworks tarafından geliştirilen Hi-Fi Rush olmuştu.

Hi-Fi Rush PlayStation ve Switch İçin Eli Kulağında Olabilir

Yakın bir zaman önce ise bu ateşe bir odun daha atıldı. Oyun için yayınlanan yıldönümü güncellemesini mercek altına alan kullanıcılar, PlayStation ve Switch konsollarına göndermelerin yapıldığını keşfettiler. Öyle ki, aşağıda da görebileceğiniz üzere, yeni tişörtlerden mavi renk üzerine “I’M HERE BABY!” yazılı olan ile PlayStation ve kırmızı üzerine “ROCK OUT! ANYWHERE” yazılı olan ile de Switch konsoluna gönderme yapıldığı düşünülüyor.

Paylaşımda ayrıca Epic Games, Steam ve Xbox ile ilgili tişörtleri de görebilmek mümkün oluyor. Hal böyle olunca, kırmızı ve mavi olanların da PlayStation ve Switch ile ilgili olabileceği ihtimali hiç olmadığı kadar kuvvetleniyor. Bu, aynı zamanda birinci parti Xbox oyunları için sergilenen yaklaşıma ilişkin söylentileri de yeniden ateşlemiş oldu. Geriye dönük bir hatırlatma yapmak gerekirse, Microsoft Üst Yöneticisi Satya Nadella tarafından Activision Blizzard ile Xbox’ın Nintendo ve Sony dahil tüm platformlarda iyi bir yayıncı olabileceğine inandığını dile getirmişti.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu