Oyun

FIFA 23 Maç Günü Tecrübesi Ayrıntılandırıldı

FIFA 23 tanıtımları tam gaz devam ediyor. Geride bıraktığımız vakitte yeni özellikler, HyperMotion2 ve meslek modu ayrıntıları ile yeni oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmiştik. Bilgilerimize bugün FIFA 23 Maç Günü Deneyimi de dahil oldu. Ayrıntılar haberimizde.

EA SPORTS FIFA Youtube kanalı üzerinden yayınlanan yedi dakikalık derin dalış fragmanıyla, bizleri nasıl bir tecrübenin beklediğini öğrenme fırsatı bulduk.

FIFA 23 Maç Günü Tecrübesi ile Bizleri Neler Bekliyor?

Yeni fragmanda gördüğümüz üzere, gerçekçi alanlardan maç öncesi hazırlıklara kadar uzanan düzgünleştirilmiş özellikleri görebiliyoruz. Geliştiriciler, her bir değişikliğin gerçek bir maç izliyor ve oynuyor hissiyatını yaratmaya yardımcı olması için yapıldığını söylüyorlar.

Detaylara indiğimizde, şut çektiğimiz vakit yerden kopan çimleri ve futbolcular gol kutlamalarını yerde kayarak stantlar iken yerde kalan izleri görebileceğiz. Ayrıyeten oyunda favori kişiliklerinkiler dahil yeni kutlamaların da olacağı söylenmiş.

Oyunculardan topa kadar her şeyin HyperMotion2 teknolojisi sayesinde daha gerçekçi gölgesi olacak ve heyecan yaratmak için reklamlar ve hayranların her maç öncesi stadyuma gelişi gösterilecek iken, taraftarlar daha fazla baş, beden tipi ve modellerin eklenmesi ile daha çeşitli hale getirilecekmiş.

Her maç öncesinde özelleştirebileceğiniz bayan hakemler, yeni antrenör, hem tekrarlar hem de özgür vuruşlarda yeni yüzeysel alan derinlikli kameralar, belli vuruşların daha gerçekçi tepki ve ses efekti ile sonuçlanması ve FUT üzere modları oynarken her gol sonrasında duyulacak olan ses efektlerini özelleştirmek dahil birçok yeniliğin olacağı da söylenmiş.

PC (Epic Games Store, Origins ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Switch, Xbox One ve Xbox Series için 30 Eylül 2022 tarihinde satışa sunulacak. Daha evvelce verilen yeni oynanış özellikleri ve HyperMotion2 ayrıntılarına buradan ve meslek modu ayrıntılarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu