Oyun

Fatih Akın Death Stranding 2’de Yer Alacak

Ünlü yönetmen Fatih Akın Death Stranding 2 oyununda da karşımıza çıkacak. Peki kendisinin rolü ne olacak? Posteri ve detayları haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Death Stranding 2 On the Beach 2025 Yılında Çıkacak


Sony Interactive Entertainment, yeni State of Play sunumunu bugünün ilk saatlerinde gerçekleştirdi. Yeni oyun duyurularına ek olarak, geliştirilme aşamasındaki oyunlar hakkında da güncel bilgilere ulaştık. Hideo Kojima ile Death Stranding 2 de geceye renk katanlar arasında yer almıştı. On dakikaya yakın bir fragmanın yanı sıra, oyunun nihai adı da teyit edildi: Death Stranding 2 On the Beach.

Fatih Akın Death Stranding 2’de Yer Alıyor!

Her şey bir yana, devam oyunu ile ilgili bir detay vardı ki biz Türk oyuncuları oldukça heyecanlandırdı ve mutlu etti. Ünlü yönetmen Fatih Akın Death Stranding 2 oyununda kendisine yer buldu. Akın, Jonathan Roumie rolünde olacak ve bir nevi son çıkan God of War oyunlarındaki Mimir gibi bir işlevi olacak. Yani bir etrafı keşfeder iken yoldaşlık edecek ve önemli bilgiler verecek.

1973 yılında Hamburg şehrinde doğmuş olan Alman yönetmen, senarist, yapımcı ve oyuncu Fatih Akın, Aşka Ruhunu Kat (Soul Kitchen), Duvara Karşı) (Head-On) ve Yaşamın Kıyısında (The Edge of Heaven) dahil pek yapıma imza atmıştı. Bununla birlikte, Altın Ayı dahil pek çok ödül de kazanmıştı.

2025 yılında çıkması beklenen Death Stranding 2 On the Beach, halihazırda PlayStation 5 için özel olarak geliştiriliyor. Çıkışından bir süre sonra, hiç şüphesiz ki diğer platformlar için de uyarlanacaktır.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu