Oyun

Far Cry 6 Hudutlu Vadeli Fiyatsız Oynanabilecek

Far Cry 6 sonlu vadeli ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunu denemeden almayı istemiyorsanız, bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Far Cry serisinin yeni oyunu Far Cry 6, Ekim ayı içerisinde satışa sunulmuştu. Hayali Yara ülkesinde Antone Castillo ve onun zalim rejimine karşı gerilla direnişi gerçekleştirdiğimiz öyküde, Dani Rojas rolündeydik. Mart ayı içerisinde birinci Fiyatsız Hafta Sonu programı duyurulmuş olan oyun için, sırada ikincisi var. Şayet bir evvelkini kaçırmışsanız, karşınızda yeni bir talih var.

Far Cry 6 Hudutlu Periyodik Fiyatsız Olacak

4 – 7 Ağustos 2022 tarihleri ortasında ve PC (Epic Games Store ve Ubisoft Connect), PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series geçerli olacak bu Fiyatsız Hafta Sonu kapsamında, oyunu ister tek başınıza isterseniz de arkadaşınız ile kooperatif olarak oynayabileceksiniz. Ana senaryonun yanı sıra, Rambo ve Stranger Things işbirliği vazifelerini de oynayabilmeniz mümkün olacak. Halihazırda Ubisoft Connect üzerinden önyükleme yapabiliyorsunuz.

Eğer deneme süreci sırasında Far Cry 6 oyunundan şad kalırsanız, hem % 60 oranında indirim ile tam sürüme geçebilecek hem de Ubisoft mağazası üzerinden yapacağınız bir sonraki satın alımınız için ek 5 dolar (bugünün kuruyla 90 TL) kazanabileceksiniz.

Son olarak, Ubisoft tarafından yapılan bir başka duyuru ile bir de fotoğraf müsabakası başladı. Oyun sırasında yakalanan yaz heyecanı görselinin yahut görüntüsünün kaydedilerek, Instagram, Tik Tok yahut Twitter üzerinden #FarCry6FreeWeekendContest etiketi ile paylaşılması gerekiyor. Kazanan kullanıcının mükafatı ise AMD Radeon RX 6800 XT ekran kartı olacak.

Far Cry 6 Hakkında

Ubisoft Toronto tarafında geliştirilen Far Cry 6, oyuncuları günümüz gerilla ihtilalinin kalbine sürükleyen, açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Yara adasında Lider Antón Castillo, oğlu Diego’yu kendi ayak izlerini takip etmesi için yetiştirirken ulusunu eski ihtişamına geri döndürme kelamı verdi.

Ancak cennetin de bir bedeli var zira ülkesini zenginleştirmek demek, görüşüne zıt düşenlere boyun eğdirmesi manasına gelir. Oyuncular, Yara’dan kaçmaya çalışan fakat sonunda devrimci küme Libertad’a katılan, askeri okuldan terk bir yerli olan Dani Rojas olarak Yara’yı özgürleştirme hedefini üstlenecekler. Dani olarak oyuncular, şimdiye kadarki en yaratıcı ve yenilikçi cephanelik ile Far Cry şekli “Resolver” yani tahlilci gerilla savaşının adrenalini ve kaosunu yaşayacaklar.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu