Oyun

Fallout: London Geliştiricileri Bethesda’dan İş Teklifi Aldılar

Fallout: London geliştiricileri Bethesda şirketinden iş teklifi almışlar. Ne var ki içlerinden birisinin bu teklifi geri çevirdiği söyleniyor. Mevzuya ait ayrıntılar haberimizde.

Bethesda, geliştirdiği oyunlar ile mod dostu çizgisini devam ettiren yayıncılardan birisi. Zati bu vakte kadar da mod olarak hayatına başlamış fakat bir müddet sonra tam bir oyun uyarlaması haline dönüştürülmüş The Forgotten City dahil birbirinden farklı birçok hoş işe şahit olmuştuk.  Fallout: London ise bunlardan bir tanesi oldu.

2023 yılında yayınlanması beklenen mod, isminden da anlayabileceğiniz üzere bizi, yeni kültürleri keşfedeceğimiz ve büyük savaş öncesindeki Avrupa bölgesini görebileceğimiz Londra kentine götürecek. Yeni yapay zeka karakterleri, silahlar, yaratıklar, yeni bir dünya ve beraberinde de yeni topluluklar ile karşımıza çıkacak.

Fallout: London Geliştiricileri Bethesda’ya Katılmaya Devam Ediyor

Proje bir müddettir Bethesda tarafından yakından takip ediliyordu. Hatta geçtiğimiz yıl içerisinde Baş Muharrir Stephanie Zachariadis, aldığı iş teklifini kabul ederek geliştirici stüdyoya Misyon Dizayncısı konumunda dahil olmuştu.

Görünüşe nazaran Bethesda Fallout: London üzerinde çalışan bireyleri bünyesine katma yolunda adımlar atmaya devam ediyor. Yaşanan son gelişmeye nazaran modun tasarımcılarından birisi olan Ryan Johnson’a ve epeyce değerli bir durumda bulunduğu söylenen Dean Carter’a da iş tekliflerinde bulunulmuş. Johnson Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile şirkette Kısım Tasarımı grubunda kendisine yer bulduğunu duyurdu. Öte yandan, kabul etmesi durumunda Double Eleven ile Fallout 76 üzerinde çalışacağı söylenen Carter’ın ise kendisine gelen teklifi geri çevirdiği belirtiliyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu