Oyun

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı (7 Temmuz)

Geçtiğimiz hafta içerisinde açıklanan Epic Games’in fiyatsız oyunları, artık indirilebilir oldular. Pekala önümüzdeki yedi gün boyunca hangi oyunları dijital mağazadan kütüphanemize ekleyebileceğiz? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Bu hafta için seçilmiş oyunlardan bir tanesi olan Killing Floor 2, daha evvelce de fiyatsız olarak dağıtılmıştı. Lakin o fırsatı kaçırmışsanız, ikinci bir bahtınızın olduğunu söyleyelim. Oburu ise kart oyunu olan Ancient Enemy. Her iki oyunu da buradan kütüphanenize ekleyerek kalıcı olarak sahip olabilirsiniz. Lakin bir hafta kadar vaktinizin olduğunu söyleyelim. Sıradaki fiyatsız oyunu ise Wonder Uzunluk The Dragons Trap olarak seçilmiş.

Ancient Enemy Hakkında

Ancient Enemy, biçimsiz düşmanlara karşı savaşırken ve zorlayıcı bulmacaları çözerken enteresan taktiksel kararlar aldığın stratejik bir RYO kart oyunudur. Her bir berbatlığın çoktan muzaffer olduğu bir dünyadan gelen sayısız ölümcül düşmanla yüzleş. Berbatlığın üstesinden gelmek ve canavar baş düşmanın ile kozları son bir defa paylaşmak için dayanmakla kalmayıp güçlerini tekrar inşa etmen gerekiyor!

Düzinelerce atmosferik kısım ile parçalanmış bir görüntüde seyahat et, Dünya’dan güç çek ve dünyanın ruhunu kurtarmak için çaba ver. Eşsiz solitaire üslubu sıra tabanlı savaşta bir sürü hasmına karşı maharetlerini test et!

Killing Floor 2 Hakkında

Tripwire Interactive tarafından geliştirilmiş olan Killing Floor 2, Killing Floor oyununun devamı niteliğinde geliştirilmişti. Birinci oyunun konusuna nazaran Horzine isimli bir biyo-teknik firmasının ürettiği askeri klonlar, kaçık bir araştırmacı tarafından kaçırılıyorlar. Sonrasında ise bu klonlar Birleşik Krallık dolaylarında salıveriliyorlar ve varsayım edebileceğiniz üzere de ortalık bir anda karışıyor. Killing Floor 2 oyununda ise bu klonlar, hükümetlerin çökmesine ve bağlantı sistemlerinin de ziyan görmesine neden olarak Avrupa boyunca yayılmaya devam ediyorlar.

Zeds ismi verilen ve üstünüze dalga dalga gelen düşmanlara karşı ayakta kalmaya çalıştığınız bir sisteme dayalı olan oynanışta, dalgaları birer birer atlattıkça düşman sayıları ve cinsleri de kademeli olarak artıyor. Son dalgada ise bir kısım sonu düşmanı sizi bekliyor olacak.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile hayli sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu