Oyun

Doki Doki Literature Club Plus ve Lost Castle Fiyatsız Oldu

Epic Games Store tarafından bu hafta Doki Doki Literature Club Plus ve Lost Castle fiyatsız olarak oyunculara sunuluyor. Bu iki oyun geçtiğimiz haftaki Dors: Paradox’un yerini almış durumda.

25 TL kıymetindeki Doki Doki Literature Club Plus başarılı bir ruhsal dehşet oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Tanınan fiyatsız görsel roman, kahramanın bir lisenin edebiyat kulübüne katılmasını ve bu kulübün görünüşte olağan üyeleriyle tanışmasını bahis alıyor. Oyunda kilidi açılacak birden fazla yol ve son da mevcut.

Geliştirici Team Salvato oyunu şöyle açıklıyor: “Romantik bir arayış içinde gönülsüzce Literature Club’a katılan ana karakter olarak oynuyorsun. Yazdığın her şiirle ve yaptığın her seçimle platonik aşkını etkileyecek ve okul romantizminin endişelerini açığa çıkaracaksın. Flörtleşme simülasyonunun kodunu kıracak ve eksiksiz sona ulaşacak kadar güçlü müsün?”

Oyunun Premium Plus sürümü olan bu sürüm, özgün fiyatsız sürümde eksik olan altı yeni yan öykü, farklı müzik kesimleri ve daha yüksek çözünürlüklü çizimler üzere ek özelliklerle birlikte geliyor.

76 TL değerimdeki Lost Castle ise içine dalabileceğiniz rastgele zindanlar sunan fantastik bir RPG beat’em up oyunu. Oyun, dört oyuncuya kadar ortak oyunu destekliyor.

Geliştirici Hunter Studio oyunu şöyle açıklıyor: “Görkemli günlerinde Harwood Kalesi, bilge ve faziletli soylular tarafından yönetilen memnun bir ülkenin kalbiydi. Ancak o günler artık çok geride kaldı. Bu toprakların başına felaket geldi ve makûs büyüler kaleyi ve onu çevreleyen her şeyi bozdu. İblisler bu çürümüş yeri kendi hakimiyetleri altına aldılar ve imparatorluğun gücü bile onların karanlık ordusu tarafından engellendi… ve yolsuzluk yavaş yavaş yayılıyor. Harwood Kalesi kayboldu.”

Doki Doki Literature Club Plus ve Lost Castle, 15 Şubat saat 19:00’a kadar Epic Games Store’dan fiyatsız olarak indirilebilecek. Önümüzdeki hafta ise Dakar Desert Rally bu iki oyunun yerini alacak.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu