Teknoloji

Devolver Digital’ın Eski CEO’su Yeni CEO’su Olacak

Devolver Digital’ın patronu Douglas Morin, CEO’luk görevinden ayrılmaya karar verdi. 2021 yılında markanın başına geçen ve Devolver Digital için farklı bir rota belirleyen Morin, stüdyonun tarihine adını altın harflerle yazdıracak. Morin’in yerine ise, çok daha tanıdık bir isim geliyor.

Stüdyonun yeni CEO’su, Harry Miller olacak. 2009 yılında Devolver Digital’in kurulmasında büyük rol oynayan Harry Miller, daha önce de stüdyonun patronluğunu yapmıştı. Miller bir süredir Ritual Entertainment CEO’su ve Gamecock Media Group’un en tepesindeki isim olarak görev yapıyordu.

  • Devolver Digital, System Era Softworks’ü satın aldı

Göreve gelmesinin ardından bir açıklama yapan Miller, öncelikle Douglas Morin’e yaptıkları için teşekkür etti. Tekrar görevde olduğu için heyecanlandığını ifade eden Miller, gelecek hakkında da çok umutlu olduğunu şu sözlerle dile getirdi:

“CEO’luk rolüne tekrar geldiğim için çok heyecanlıyım. Devolver’ın muhteşem ve yetenekli ekibiyle tekrar çalışabilmek benim için büyük bir keyif ve onur olacak. Hep birlikte gelecek stratejilerimizi belirleyecek, eğlenceli ve yaratıcı işler ortaya çıkartacağız.”

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu