Oyun

Bright Memory: Infinite Konsollar için de Geliyor

Yapılan yeni duyuru ile Bright Memory: Infinite konsollar için de geliyor. Şimdi çıkış tarihi muhakkak olmamış olsa da, bu yıl içerisinde oyuncular ile buluşacağı söyleniyor. Ayrıntılar haberimizde.

Her ne kadar ismine bakınca bir takım tarafından geliştirilmiş üzere görünse de, aslında Zeng Xiancheng tarafından FYQD-Studio ismi altında geliştirilen ve Playism tarafından yayınlanan Bright Memory: Infinite, Kasım ayı içerisinde PC (GOG ve Steam) için satışa sunulmuştu.

Hikayesi 2036 yılındaki fütüristik bir metropolde geçen oyunda, dünya genelinde gök yüzünde bilim insanlarının rastgele bir açıklama getiremediği tuhaf doğaüstü bir olay meydana geliyor. SRO (Doğaüstü Bilim Araştırma Örgütü) ise çeşitli bölgelere bu doğaüstü olayı incelemeleri için casuslarını gönderiyor. Bunun üzerinden çok geçmeden, tuhaf olayların geçmişi bilinmeyen ve ortaya çıkmak üzere olan iki dünyanın kadim gizemi ile ilişkili olduğu anlaşılıyor. Biz ise Shelia olarak bu gizemi çözmek hedefindeyiz.

Bright Memory: Infinite Konsollar için de Geliştiriliyor

Yakın bir vakit evvel yapılan yeni duyuru ile oyunun bu yıl içerisinde PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına ek olarak Switch için de yayınlanacağı müjdelendi. Verilen bilgilere nazaran, hem PlayStation 5 hem de Xbox Series üzerinde ışın izleme ile 60 FPS akıcılıkta oynanabiliyor iken 120 FPS desteklenen ikinci bir performans modu da bulunacak. Buna ek olarak, DualSense kolunun uyumsal tetikleyiciler özelliklerinden de faydalanılacak.

Switch versiyonunun ise direkt aygıt üzerinde oynanabilecek biçimde hazırlanıyor. Öbür bir deyişle, yalnızca bulut üzerinden oynanabilir olmayacak. Hareket halindeyken etkileyici bir sunum için çok örnekli TAA (Geçici Sertlik Yumuşatma) ve jiroskopik nişan alma takviyesi içerecek

Son olarak, Bright Memory: Infinite oyununun PlayStation 5, Switch ve Xbox Series versiyonları PC versiyonundaki bütün kozmetik odaklı içerikleri de bulunduracak.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu