Spor

Bandırmaspor’dan hakem reaksiyonu: “Hakkım helal değil”

Bandırmaspor Lideri Onur Göçmez, Galatasaray maçı sonrası hakem kararlarına reaksiyon gösterdi.

Onur Göçmez yaptığı açıklamada, “Bugün 6 Şubat, makus bir gün. Geçen sene bugün çok makûs bir zamanlama ile uyandık. Allah bir daha göstermesin. Biz Galatasaray ile oynuyoruz. Galatasaray’ın bizi yenmesi kadar doğal bir şey yok. Bir gayret veriyoruz. Futbolu geliştirmek, büyütmek istiyoruz lakin bir güç var çözemediğimiz, hakem hakikat kararı veriyor fakat VAR’dan biri çağırıyor. Bunu bir defa daha yaşadık. Ligin dizayn edilmesini bir sefer daha gördüm. Hakikaten birileri bir şeyler yapıyor.” dedi.

Hakem kararlarıyla ilgili Göçmez kelamlarına şu formda devam etti: “Bu Türk futboluna büyük bir ziyandır. Bizler üzere uğraş eden, Türk futbolu için savaşan ferdî uğraş veren insanları yıpratıyor ve çemberin dışına itiyor. Bu çemberin de içinde olmak istemem. Kirli bir oyun var. Koskoca bir hayali, bir umudu yerle bir etti VAR’daki hakemler.”

Onur Göçmez ayrıyeten, “Galatasaray’ın bizi yenebileceği tartışılacak bir mevzu değil. Hedefiniz ne, devreye neden girersiniz? Bu futbolun içinde olmaktan ötürü utanıyorum. Bunu play-off finalinde de yaşadım. O vakit Halil Umut Meler ve Mete Kalkavan vardı. Artık Özgür Yankaya var. Benim hakkım helal değildir. Galatasaray’ın da önü açık olsun. Bundan sonrası için muvaffakiyetler diliyorum.” halinde konuştu. 

 

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu