Teknoloji

AOC GAMING Q27G4X 2K 180 Hz Monitör Tanıtıldı

27 inçlik yeni AOC GAMING Q27G4X modelinde, Süratli IPS panel, QHD (2560×1440) çözünürlük, 180 Hz yenileme suratı, 1 ms GtG’ye çıkan reaksiyon mühleti ve Adaptive-Sync bulunuyor.

Monitor, 10 bit paneli sayesinde 1.07 milyar renk üreterek geniş bir renk gamı elde ediyor. VESA DisplayHDR 400 sertifikasına sahip Q27G4X, HDR10 sinyali kabul edip HDR içeriği gösterebiliyor, böylelikle oyunu ve görüntü görsellerini daha fazla parlaklık ve çarpıcı renkler ile üste taşıyor.

AGON by AOC, daha düzgün, daha sezgisel bir On-Screen Display ile kullanıcıların görüntüleme tecrübelerini kolaylıkla özelleştirmelerini sağlıyor. Elbette AOC G-Menu yazılımı da monitörün ayarlarını ve öbür AGON by AOC gaming etraf ünitelerini denetim etmek için bir diğer alternatif. Gaming ile ilgili daha fazla özellikler de oyun tecrübesini düzgünleştiriyor. Örneğin oyunda artı gösterge olmasa bile, yeni akıllı artı gösterge ile oyuncular imajın tam orta noktasını gaye alabilirler ve bu da oyunculara rekabetçi oyunlarda avantaj sağlıyor.

Ergonomik ayak ise yükseklik, sağa sola dönme, eğme ve pivot üzere, kapsamlı ayarlar sunuyor ve gaming, iş ya da ders çalışma için optimal rahatlığı da beraberinde getiriyor. Flicker-Free teknolojisi ve LowBlue modu uzun süren seanslarda gözlere rahatlık sunuyor. Bu monitör, VESA montajını destekliyor ve 3 taraftan da çerçevesiz tasarımı ile çoklu monitör kurulumları için ülkü. Tam bir gaming tecrübesi için ise, dahili hoparlörler bulunuyor ve kulaklık çıkışı da esere dahil.

AOC GAMING Q27G4X 3 yıl garanti ile sunuluyor ve Şubat ortasından itibaren, KDV dahil 329 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu